תהליך העבודה

1. תתקשרו אלינו ונקבע פגישה:

אל הפגישה יגיע נציג מטעמנו מעצב ומתכנן, שידע למצוא ביחד אתכם את הפתרון המתאים ביותר לרצונות ולצרכים שלכם. בפגישה ידובר על כל פרטי התכנון, סוגי החומרים, צבעים, פרטי עיצוב שונים, כיוון ואופן פתיחת השערים, אופן התקנת הפריטים השונים, מחירים ופרטי העסקה וכמובן תווך הזמן לביצוע העבודה. הנציג ילווה את העבודה לכל אורך הדרך.

 

2. שלב התכנון:

לאחר אישור העסקה מצדכם עוברת העבודה אל שולחן התכנון, שם תתוכנן לפרטי פרטים באמצעות תכנה לתכנון תלת מימדי משם יצאו תכניות, שרטוטים והדמיות למוצרים שהזמנתם. בסיום שלב זה (תוך ימים ספורים) יגיע אליכם המתכנן בפעם השנייה כדי לבדוק התאמה סופית של כל פרט ולקבל מכם אישור על התכניות לאחר שראיתם באופן מוחשי ביותר שהן תואמות את צורכיכם.

 

3. שלב הייצור:

תכניות האלומיניום לשולחן האלומיניום ותכניות הפלדה לשולחן הפלדה. חומרי הגלם יעברו תהליך של חיתוך וריתוך וליטוש ויהפכו למוצרים גולמיים. בסיום שלב זה יעברו המוצרים ביקורת איכות ראשונה לאישור גמר הייצור.

 

4. שלב הכנה לצבע:

המוצרים הגולמיים עוברים ניקוי והכנה לצבע. חלקי האלומיניום עוברים ניכוי כימי וליטושים אחרונים. חלקי הפלדה עוברים ניכוי כימי ונשלחים לגלוון- ציפוי באבץ למניעת חלודה בתהליך אלקטרו כימי. בסיום שלב זה עוברים המוצרים ביקורת שנייה בטרם הכניסה לצבע.

 

5. שלב הצביעה:

המוצרים עוברים למצבעה, שם יצופו באבקה בתהליך אלקטרוסטאטי ויעברו לתנור שבו תעבור האבקה תהליך של המסה והקשיה ותהפוך לשכבת צבע מגנה ועמידה. בסיום שלב זה תתבצע אטימת הריתוכים בחומר אקרילי למניעת חדירה של מים לתוך חלקי המוצר ובדיקת איכות אחרונה לפני ההתקנה.(כאשר מים חודרים למוצר הם יוצאים בדרך כלל עם לכלוך ממקום אחר ובמקרה של פלדה גם עם חלודה לכן מומלץ לאטום את הריתוכים כדי לשמור על מראה יפה ונקי)

 

6. שלב ההתקנה:

מגיעים אליכם לאחר תאום להתקנה. בדיוק בזמן. המתקינים שלנו יגיעו להתקין את המוצרים. בסיום השלב הזה ביקורת האיכות היא שלכם.

 

7. סיום:

לאחר אישור מצדכם על שביעות רצונכם מהעבודה יפקיד בידכם המלווה את תעודת האחריות שמקנה אחריות ל-7 שנים מיום ההתקנה וייפרד מכם בלחיצת יד וברכות.