על איכות ומחירים

מאחורי הקלעים של תמחור המוצרים.

כל אחד מהמרכיבים הבאים קובע את איכות העבודה ולכל אחד מהם עלות שנעה בין הבסיסי ביותר לבין הטוב ביותר האפשרי:

 

סוג ואיכות חומר הגלם (נראה רע ויותר זול ועד נראה טוב ויותר יקר), עובי, חוזק וכו'.

מקצועיותו של המסגר (לא מקצוען ויותר זול ועד מקצוען ויותר יקר)

איכות עבודת המסגרות: איכות הריתוך, רמת הליטוש והעיבוד, איטום הריתוכים (אם בכלל), רמת ניקוי לפני גלוון או צבע, איכות הצבע, איכות הצביעה, פרזול, איכות ההתקנה ועוד.

 

כל אחד מהמרכיבים הללו נמדד בזמן עבודה או בעלות חומר ולכל אחד השפעה משמעותית על מחיר המוצר, על איכותו וכמובן על מראהו לאורך הזמן ועל אורך חייו.

 

עין לא מקצועית לא תבדיל בחלק גדול מהמרכיבים ואפילו עין מקצועית תתקשה לדעת מה מסתתר מאחורי הצבע, אבל אם האיכות נמוכה התופעות לא יאחרו להגיע.

 

בכל מה שקשור למוצרי המסגרות בבית פשוט לא כדאי להתפשר על איכות העבודה.

פריטים כמו מעקה, מדרגות, פרגולות גידור ושערים נועדו לשרת את הבית לשנים ארוכות. הם בולטים במראה וצריכים לספק בטיחות ותחושת ביטחון לאורך הזמן. תיקונים או החלפה שלהם במקרים של כשל תמיד יצריכו שיפוץ היקפי זמן ולכלוך ומראה לא טוב שלהם תמיד ינקר את העין.

 

בסופו של דבר כל מסגריה קובעת לעצמה את רמת העבודה שאותה היא רוצה לספק ללקוחותיה ולפיכך בעצם מכוונת לסוג הלקוחות שעשויים להתעניין במוצריה או בשרותיה.

 

במסגריית הפרפר בחרנו לפעול ברמה שתאפשר לנו לספק ללקוחותינו מוצרים ברמה גבוהה ובמחיר הוגן, שישמשו את המטרות לשמם נועדו כל עוד הבית עומד על טילו ויישארו יפים ותקינים לאורך כל הזמן הזה. לפיכך קבענו את רמת כל אחד ממרכיבי העבודה כך שיתאים לשאיפה זו שלנו ומכאן את מחירי הפריטים.